Artiklid, Tervis

Kas teadsid, et sinu keha vajab suvel rohkem magneesiumi?

Kuum suvi on taas käes, kuid päike ei ole ainus asi, mida me suvekuudel rohkem kogeme. Kõrgem õhutemperatuur tähendab ka seda, et meie keha üritab meid higistamise teel pidevalt jahutada. Suure higistamise tagajärjel kaotame me hulganisti tervisele olulisi ained, nagu vesi, elektrolüüdid ja mineraalid, viimaste hulgas ka magneesium. Ilmselt oled kogenud, näiteks kas pikalt aias toimetades või matkalt tagasi tulles, kuidas jalgu tabab ootamatu lihaskramp või pakitsemine. Lihaskramp võib olla märk sellest, et keha on higistamise käigus kaotanud liialt suures koguses olulisi mineraale – tihti (kuid mitte alati) tähendab see liiga madalat magneesiumitaset. 

Magneesium on elutähtis mineraal!

Magneesium on oluline mineraal, mis sõna otseses mõttes osaleb sadades keha füsioloogilistes reaktsioonides.Meie keha ei suuda seda ise toota ega ka väga hästi talletada!On väga oluline, et meie igapäevane rutiin sisaldaks piisavas koguses kvaliteetset magneesiumi.Viimaste USAs läbi viidud uuringute järgi ei saavuta lääne ühiskonnas peaaegu 2/3 elanikkonnast magneesiumi soovitusliku päevase koguse miinimumi. 

Rääkimata normaaltaseme saavutamisest… Madal magneesiumitase võib kahjustada ka arvukaid kehaprotsesse, näiteks ka D-vitamiini sünteesi, südame ja veresoonkonna tööd, hormoonide tootmist jne. Kehas on väga palju füsioloogilisi protsesse, kus magneesium mängib olulist rolli. Magneesium on väga tihti just “pudelikaelaks”erinevate vitamiinide sünteesimisel.

Aga magneesium meie toidus?

Ideaalses maailmas saaksime me vajaliku koguse magneesiumi ja teisi mineraale toidust. Kuid kehvad põllumajanduspraktikad, suur õhureostus ning üleüldine madal teadlikkus teevad selle ülesande paljude jaoks väga raskeks. 

Vimergy-magnesium

Appi tulevad Vimergy kvaliteetsed toidulisandid.

  • Vimergy magneesiumglütsinaat imendub 5 korda paremini kui magneesiumi oksiidvorm.
  • Magneesium glütsinaadi vormis on ideaalne neile, kellel on varasemalt olnud raskusi teiste magneesiumipreparaatide vormidega.
  • Magneesium toetab luude, liigeste ja lihaste tervist, soodustab lõõgastumist ja toetab tervislikku unerežiimi.
  • Lisaks toetab see ka südame-veresoonkonna tervist.

Vaata Magneesiumi kohta lähemalt Elusväli e-poest.

Vimergy magneesiumglütsinaat sisaldab 310mg magneesiumi ühe portsjoni kohta. 

Täienda oma koduseid magneesiumivarusid juba täna! 

Lisa kommentaar