Vimergy Melatoniin Restful You, vedel – 115ml

37.10 sis. KM

0.32€ /ml

Unekvaliteedil on mõju pea kõigile eluvaldkondadele alates füüsilisest tervisest ja meeleolust kuni suhete ja üleüldise heaoluni. Korralik ööuni toetab meid kogu päeva vältel.

Kui oled keegi, kes kannatab unetuse või muude uneprobleemide käes, siis appi tuleb Vimergy “Restful You” vedel melatoniin.

 • Ravimivaba, ei tekita sõltuvust
 • Loodud toetama unetsüklit loomulikul viisil
 • Klaaspudelis koos mugava mõõdupipetiga
 • Kohandatav annustamine – mõõdupipett võimaldab annustamist kohanada vastavalt sinu tervislikule olukorrale või tervisetöötaja nõuannetele.
 • Kiire imendumine – vedelal kujul toidulisandid imenduvad üldjuhul kiiremini kui kapsli või tableti kujul alternatiivid.

 

25+ laos
Parim enne: 01.05.2026

Kirjeldus

Kas sul on probleeme öösel magamisega?

Kehv või vähene ööuni võib põhjustada hulganisti probleeme. Unekvaliteedil on mõju pea kõigile eluvaldkondadele alates füüsilisest tervisest ja meeleolust kuni suhete ja üleüldise heaoluni.

Kui oled üks nende hulgast, kes kogeb aeg-ajalt uneprobleeme, siis haara Vimergy vedel melatoniin “Restful You”.

Mis on melatoniin ja selle ülesanne meie kehas?

Melatoniin on hormoon, mida toodetakse ajus käbinäärme poolt. Selle peamine ülesanne on reguleerida meie une ja ärkveloleku tsükleid. Lisaks osaleb melatoniin teiste hormoonide ja kehatemperatuuri reguleerimisel.

Vimergy “Restful You” vedel melatoniin

 • Vimergy Restful You melatoniin võib aidata lühendada uinumiseks kuluvat aega.
 • Lisaks võib melatoniin aidata parandada une kvaliteeti ning isegi pikendada sügava une kestust.
 • Restful You kohaneb sinu vajanduste ja soovidega. Vedelal kujul melatoniin teeb annustamise lihtsaks – sega sinu või pereliikme vajadustele sobiv kogus vee, mahla või smuuti sisse.
 • Laboratoorselt kontrollitud puhtus. Kõik Vimergy tooted läbivad põhjalikke kolmanda osapoole laboratoorseid uuringuid.
 • Ainult 4 puhast koostisosa. Vimergy Restful You sisaldab ainult nelja puhast koostisosa, milleks on melatoniin, orgaaniline lineseemne glütseriin, puhastatud vesi ja orgaaniline sidrunimahla kontsetraat*.
 • Nagu kõik Vimergy tooted, on ka Restful You melatoniin GMO-, gluteeni- ja sojavaba, vegan- ja paleosõbralik ning ilma lisatud sidrunhappe ja želatiinita.

Kuidas kasutada Vimergy “Restful You” melatoniini?

 • Manustamine: Võta 0,25ml (1/4 pipetitäit) vedelat melatoniini enne magamaminekut, et leevendada aeg-ajalt esinevat unetust. Tarbida 1 kord päevas. Pudelis 460 annust.
 • Hoiustamine: Hoia toodet jahedas ja pimedas kohas. Näiteks kinnises köögikapis, mis asub lastele kättesaamatus kohas.
 • Vastunäidustused: Raseduse, imetamise, ravimite võtmise või terviseprobleemide korral konsulteerige enne kasutamist kindlasti perearsti või meditsiinitöötajaga.
 • Koguste suurendamine: Kui soovite ettenähtud koguseid suurendada, pidage nõu oma perearsti või meditsiinitöötajaga.

Ükskõik, kas koged aeg-ajalt probleeme unetusega või oled otsimas usaldusväärset uneabi igaks õhtuks, Restful You vedel melatoniin on siin, et sind aidata.

Proovi Restful You vedelat melatoniini juba täna ja naudi hüvesid, mida korralik ja turgutav ööuni endaga kaasa toob.

 

KKK – Korduma kippuvad küsimused melatoniini ja Restful You kohta (Vimergy kodulehelt)

Mis on melatoniin?

Vedel melatoniin on toidulisand, mis sisaldab hormooni nimega melatoniin, mis aitab reguleerida une ja ärkveloleku tsükleid.

Kes peaks melatoniini toidulisandit tarvitama?

Melatoniini võiksid tarbida inimesed, kes kogevad probleeme unega, tunnevad ajavööndivahest tingitud väsimust või töötavad öisetes/ebaregulaarsetes vahetustes.

Mille jaoks on melatoniin hea?

Melatoniin reguleerib une ja ärkveloleku tsükleid ning võib aidata kaasa kiiremale uinumisele.

Mis on Restful You vedela melatoniini koostisosad?

Koostisosi on vaid 4: melatoniin, puhastatud vesi, linaseemne glütseriin ja sidrunimahla kontsentraat. Toidulisandisse pole lisatus ebavajalikke mahu- ega sideaineid.

Mis on vahe Restful You vedela melatoniini ja melatoniini kapslite vahel?

Nii vedela melatoniini kui melatoniini kapslite üks annus sisaldab 5mg toimeainet (Eestis on EU nõuete kohaselt Restful You ühe annuse suuruseks 1/4 pipetitäit ehk 1,25mg). Vedel melatoniin võimaldab doosi vähendada, et alustada väiksema kogusega ja aja jooksul koguseid tõsta, et saavutada kogus, mis sobib just sinu individuaalsete vajadustega. Mitte ületada soovituslikku päevast kogust.
Restful You melatoniin on toodetud vedelal kujul, mis tähendab, et see imendub kiiremini kui kapslid ja tabletid, võimaldades toidulisandil kiiremini toimida.

Kuidas vedel melatoniin toimib?

Melatoniin aitab reguleerida keha sisemist kella, saates ajule signaale, et on aeg uinuda. Vedela melatoniini toidulisandi tarbimine võib aidata toetada regulaarselt paremaid unemustreid, eriti nende inimeste puhul, kellel on probleeme magama jäämise või öiste ärkamistega.

Mis on vedela melatoniini kasutegurid?

Vedel melatoniin aitab toetada une kestust ja kvaliteeti, vähendada uinumiseks kuluvat aega ja minimeerida ajavööndivahest tekkinud kurnatust. Sellel võivad olla ka antioksüdandi omadused. See võib toetada üleüldist tervist ja heaolu.

Kuidas ma peaksid vedelat melatoniini võtma?

Enamasti soovitatakse vedelat melatoniini tarbida 30 kuni 60 minutit enne magamaminekut. Doos varieerub vastavalt individuaalsetele vajadustele, seega parim on alustada madala kogusega, vajadusel seda ajapikku tõstes. Soovitame mitte ületada etteantud päevast kogust. On oluline jälgida pakendil olevaid doseerimisjuhiseid või konsulteerida oma arsti või tervishoiutöötajaga.

Kas ma võin Restful You melatoniini oma joogi sisse segada?

Jah! See toidulisand sobib suurepäraselt õhtuse vee või tee sisse.

Kas ma tohin Restful You melatoniini võtta ka keset päeva?

Kui sa töötad vahetustega, koged ajavahest tingitud sümptomeid või soovid lihtsalt keset päeva magada, siis sa võid vedelat melatoniini ka päeval võtta.

Kas Restful You aitab mind ajavööndi vahest tingitud väsimuse korral?

Jah, vedelal melatoniinil on potentsiaalselt see võime. Ajavahe mõjutab keha sisemist kella ning võib põhjustada unehäireid, väsimust ja muid sümptomeid. Vedela melatoniini tarbimine sobilikul ajal võib aidata kehal sisemine kell paika saada, sünkroniseerides seda uue ajavahega ja toetades sobival hetkel uinumist.

Kas Restful You võib aidata ärevuse, depressiooni või stressi korral?

Stressiravis vedelat melatoniini enamasti ei kasutata. Kuid stressil võib olla mõnikord seos halva unekvaliteediga. Ja kuna melatoniin aitab reguleerida unerütme, siis parem uni võib aidata stressi leevendada.

Kas Restful You on ohutu rasedatele või rinnaga toitvatele naistele?

Rasedad ja rinnaga toitvad naised peaksid konsulteerima oma meditsiinitöötajaga, enne kui melatoniini tarbima hakkavad.

Kas Restful You sobib ka lastele andmiseks?

Me ei soovita Restful You’d tarbida alla 18-aastastel lastel.

Kas Restful You on sobilik pikaajaliseks tarbimiseks (kauem kui 3 kuud)?

Kuigi melatoniini peetakse lühiajalisel kasutamisel ohutuks, on oluline olla tähelepanelik pikaajalise kasutuse suhtes, kuna melatoniini pikaajaliste mõjude kohta pole lõplikku arusaama. Parem on tarbida melatoniini lühiajaliste uneprobleemide adresseerimiseks, ja konsulteerida tervishoiutöötajaga, et saada juhiseid pikaajaliseks tarbimiseks.

Kas vedela melatoniini tarbimisel võib esineda kõrvalmõjusid?

Kuigi melatoniini tarbimist lühiajaliselt peetakse ohutuks, võivad mõned inimesed kogeda kõrvalmõjuna uimasust, peavalu, pearinglust või iiveldust. On ülimalt oluline olla ettevaatlik autoga sõites või masinate kasutamises, kuna melatoniin võib mõnel isikul põhjustada uimasust ka pärast ärkamist. Ära kunagi sõida autoga või kasuta masinaid vahetult pärast melatoniini tarbimist.

Kas vedelast melatoniinist on võimalik saada üledoos?

Kuigi melatoniinist üledoosi saamine on haruldane, võib liiga suure koguse melatoniini tarbimine viia suurenenud uimasuse, peavalu ja teiste kõrvalmõjudeni. On äärmiselt oluline jälgida pakendil märgitud soovituslikke koguseid ja küsimuste korral konsulteerida meditsiinitöötajaga.

Kas Restful You melatoniini tohib tarbida samaaegselt teiste ravimite või toidulisanditega?

On äärmiselt oluline konsulteerida tervishoiutöötajaga, enne kui otsustad tarbida melatoniini samaaegselt teiste ravimite või toidulisanditega, kuna melatoniinil ja teistel ravimitel võib esineda vastastikust mõju. Melatoniin võib mõningate ravimite, näiteks verevedeldajate või rahustite efekti võimendada, seega on ülioluline need potentsiaalsed mõjud oma meditsiinitöötajaga ennetavalt läbi arutada. Küsimuste korral konsulteeri oma tervishoiutöötajaga.

 

Vimergy ettevõttest

Vimergy on tuntud kui maailma üks kvaliteetsemaid mahedaid toidulisandeid tootev USA bränd. Vimergy kõik tooted on ökoloogiliselt puhtad, alkoholivabad ning sobivad ka veganitele.
Lisaks ei sisalda ükski Vimergy toidulisand sidrunhapet, mahuaineid ega kunstlikke lisaaineid.

Lisainfo
Koostisosad

Melatoniin, taimne glütseriin* (linaseemnetest), puhastatud vesi, sidrunimahla kontsetraat*
* Kontrollitud mahepäritolu
Päevane annus 0,25ml (1/4 pipetitäit) sisaldab:
Melatoniin – 1,25mg

Soovituslik päevane annus:

0,25ml (1/4 pipetitäit) 1 kord päevas. Pudelis 460 annust.

Suurus

115ml

Lisainformatsioon

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatud kogust.
Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toidu asendajana.
Raseduse, imetamise, ravimite võtmise või terviseprobleemide korral konsulteerige enne kasutamist arstiga.
Hoida toodet pimedas ja jahedas, lastele kättesaamatus kohas.

Toode on alkoholivaba, orgaaniline ja sobib ka veganitele.
Ei sisalda sidrunhapet, mahuaineid ega kunstlikke lisaaineid.
Tegemist on sertifitseeritud mahetootega.

Tootja: Vimergy, USA
Maaletooja: Teletalu OÜ

Bränd

Vimergy

About brand
KKK
Võimalikud vastused

Korduma kippuvad küsimused

TELLIMINE

Kui kiiresti pakk kohale jõuab?

Normaaltingimustes jõuab tellimus kohale 2-3 tööpäeva jooksul. 
Nädalavahetusel ja pühade ajal tehtud tellimused lähevad teele järgneval tööpäeval.

Kust paki kätte saab?

Eesti: Smartposti, DPD või Omniva pakiautomaatidest, lisaks toob Smartposti kuller paki Sinu soovitud asukohta.
Soome: Smartposti pakiautomaatidest.
Läti: Smartposti, DPD ja Omniva pakiautomaatidest.
Leedu: Smartposti, DPD ja Omniva pakiautomaatidest.

Kui palju maksab saatmine?

Eesti:

 • Kui tellimus on suurem kui 99€, on transport tasuta.
 • Alla 99€ tellimuste puhul on Smartposti pakiautomaati saatmine 2.95€.
 • Omniva ja DPD automaatidesse saatmine maksab 3.56€.
 • Smartposti kulleri hind on 5.59€.
 • Võimalus on ka eelnevalt kokkuleppel ise järgi tulla Kolga-Jaani, Viljandimaale.

Soome:

 • Kui tellimus on suurem kui 150€, on transport tasuta.
 • Alla 150€ tellimuste puhul on ühe paki saatmise hind pakiautomaati 9.76€.

Läti:

 • Kui tellimus on suurem kui 99€, on transport tasuta.
 • Alla 99€ tellimuste puhul on Smartposti pakiautomaati saatmine 4.00€.
 • DPD automaatidesse saatmine maksab 4.88€.
 • Omniva automaatidesse saatmine maksab 7.98€.

Leedu:

 • Kui tellimus on suurem kui 99€, on transport tasuta.
 • Alla 99€ tellimuste puhul on Smartposti pakiautomaati saatmine 4.00€.
 • DPD automaatidesse saatmine maksab 5.49€.
 • Omniva automaatidesse saatmine maksab 7.99€.
Kuidas välismaale tellida saab?

Tellimused Soome, Lätti, Leetu, Poola, Austriasse, Slovakkiasse, Sloveeniasse ja Ungarisse saab teha meie e-poest!
Tellimused teistesse Euroopa riikidesse saab teha e-maili teel. Edasta info@elusvali.ee e-mailile oma täpne tellimuse soov, telefoninumber ja aadress ning paneme Sulle paki hea meelega teele! Orienteeruvalt maksab transport Euroopasse 15€. Täpne transpordihind sõltub tellimuse kogukaalust.

Kuidas tasumine käib?

Tellimuse eest saab tasuda läbi kõikide suuremate pankade: Swedbank, SEB, LHV, Luminor, Coop, Citadele, Revolut, N26. Tasuda on võimalik ka krediitkaardiga või eraldi pangaülekandega. Võimalus on ka maksta hiljem, 0% intressi ja lisatasudeta „Maksa hiljem” lahenduse vahendusel.

Kas minu kaardiandmeid hoitakse turvaliselt?

Meie partner on Montonio, kes hoiab sinu kaardiandmeid turvaliselt ega jaga neid kunagi kaupmeeste ega kolmandate osapooltega. Kõik sinu andmed on kaitstud!
Veebipoes on turvaline SSL andmete edastamine (nagu Eesti ID-kaardil)
SSL-i kasutamine tagab elusvali.ee e-poes suurema privaatsuse ja turvalisuse kui krüpteerimata veebiühendus. See vähendab ohtu, et kolmas osapool sinu teavet volitamata kopeerib ja ära kasutab. Veebibrauserites kuvatakse SSL-ühenduse olemasolul lukuikoon.

SOODUSKOODID
Kust ma saan sooduskoodi?
Erinevaid sooduskampaaniad korraldame nii Elusväli meililistis, Instagramis kui ka Facebookis.
Millal saan kasutada sooduskoode?

Sooduskoodid kehtivad ainult täishinnaga toodetele. Juba sooduses olevad tooted ei saa sooduskoodiga lisaallahindlust.

Osta veel 99.00 eest kaupa ja tarne on tasuta!

Populaarseimad

TIHTI KOOS OSTETUD

Seotud tooted

Mida kliendid ütlevad

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Vimergy Melatoniin Restful You, vedel – 115ml”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga