Artiklid

Sünergia: teineteist täiendavad toidulisandid

Vimergy-toidulisandid-b12-ja-5-mthf

Mõned asjad siin ilmas lihtsalt kuuluvad kokku (päike ja kuu, yin ja yang – mõistad ju küll).

Selle fenomeni kohta on olemas üks väga hea sõna: sünergia. Mõte on selles, et kahe asja summa võib moodustada midagi rohkemat ja paremat, kui nende üksikud osad.

Sama fenomen esineb ka toidulisandite maailmas. Kui sa ühendad omavahel õiged toidulisandid, saad kogeda nende toitainete koosluse teineteist täiendavat kasu.

Siin on kolm suurepärast toidulisandipaari:

B-12 + 5-MTHF

Mis annab B-12 ja 5-MTHF kokkulisamisele nii suurepäraseks tulemuse? Mõlemad aitavad kaitsta aju, närve ja kognitiivseid funktsioone. Vimergy orgaaniline B-12  on oluline ka energia tootmiseks süsivesikutest, rasvadest ja valkudest. 5-MTHF (tuntud ka kui metüülfolaat) reguleerib kolme olulise neurotransmitteri – serotoniini, dopamiini ja norepinefriini – sünteesi. Vimergy 5-MTHF’is sisalduv metüülfolaadi vorm on organismis koheselt kasutatav, mingit ümbertöötlemist ei ole vaja. Tarbi neid koos, et saada maksimaalset kasu!

L-Lüsiin + Micro-C

See on dünaamiline toidulisandite kooslus, mida kasutavad paljud Vimergy kliendid. Nii L-Lüsiin kui ka Micro-C pakuvad immuunsüsteemi toetavaid aineid, mida keha ise toota ei suuda. Vimergy L-Lüsiin aitab tagada terve immuunsüsteemi loomist ning toetab naha, luude ja kudede kasvu ja kvaliteeti. Vimergy Micro-C, mida on täiustatud roosiõie ja viinamarjaseemne ekstraktiga, pakub lihtsat viisi immuunsüsteemi igapäevaseks toetamiseks. Kapsleid võib võtta koos veega või lahti teha ja nende sisu veele, mahlale, õunakastmele või smuutidele lisada.

Spirulina + Odraorase mahlapulber (Barley Grass)

Kahekordista kättesaadavaid toitaineid, kombineerides Vimergy Spirulina orgaanilise odraorase mahlapulbriga. Vimergy Spirulina, mis sisaldab ohtralt võimsaid taimeühendeid nagu fükotsüaniin ja klorofüll on suurepärane toitaineterikas valgupulbrite asendaja. Vimergy Odraorase mahlapulber  sisaldab olulisi vitamiine, mineraalaineid, aminohappeid ja ühendeid, mis toetavad südame-veresoonkonna tervist. Tarbi neid koos, et saada kätte oma igapäevane kogus olulisi toitaineid!

Originaalartikkel – Vimergy

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga